Iwona Mieczyńska – Coach & Trener

Iwona Mieczyńska – Coach & Trener

Twój coach & trener Na dół

Nazywam się
Iwona Mieczyńska

Jestem socjologiem, coachem, trenerem biznesu oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stanowisku menadżerskim gdzie zarządzałam zespołem w strukturze rozproszonej.  Zdobyte kompetencje i umiejętności wykorzystuję teraz jako wykładowca w pracy ze studentami oraz jako coach i trener w szeroko rozumianym biznesie. Połączenie teorii z praktyką w coachingu pozwala lepiej analizować złożone zagadnienia i znajdować innowacyjne rozwiązania szyte na miarę potrzeb moich klientów.

To wielopłaszczyznowe podejście do analizowanych zagadnień przynosi niewiarygodne rezultaty, które pozwalają odkrywać i wykorzystywać najlepsze rozwiązania.

Obecnie jestem właścicielką firmy Akademia Rozwoju IM. Pod wpływem rozwoju osobistego i auto – coachingu dokonałam zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki temu lepiej rozumiem proces przemiany , mogę lepiej wspierać drugiego człowieka w procesie jego rozwoju, i dążeniu do zmiany własnego życia.

Coach ICF • Socjolog
• Trener biznesu • Menadżer

Jako coach kariery pracuję z młodzieżą, studentami, osobami powracającymi na rynek pracy jak i osobom, które poszukują zmian zawodowych. Pomagam w odnalezieniu w sobie wartości, predyspozycji i możliwości. Wspieram w poszukiwaniu pracy, budowaniu własnej kariery i osiąganiu swoich celów zawodowych. Pomagam urzeczywistniać marzenia o własnym biznesie.

Prowadzę coaching biznesowy z menadżerami i właścicielami firm z różnych branż. Pomagam w budowaniu świadomości biznesowej i strategii rozwoju firm. Pomagam w dokonywaniu diagnozy poprzez analizę firmy, rynku i konkurencji.

W pędzie życia, zgiełku i hałasie dnia codziennego pomagam odnaleźć siebie i równowagę między pracą, rodziną i samym sobą. Pomagam odnaleźć to co w życiu każdego człowieka najważniejsze i wartościowe nie zatracając przy tym własnej indywidualności.

Jestem organizatorem i edukatorem społeczności lokalnej, działam na rzecz małych społeczności i jako wolontariusz wspieram centrum inicjatyw lokalnych Piątkowo na rzecz mieszkańców miasta Poznań

W wolnej chwili oddaję się pasji tworzenia biżuterii metodą soutache. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Mateusza i Milenki.

Dyplomy • Certyfikaty
• Zaświadczenia • Referencje

Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych
Zobacz
Certificate Professional Coach Profi Biznes
Zobacz
Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET
Zobacz
Certificate - International Education Society London
Zobacz
Rekomendacja - Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC
Zobacz
Referencje - NISAJ Przemysław Lemanczyk Doradztwo w Biznesie
Zobacz

E-learning
dla każdego

W „Akademii Rozwoju IM” prowadzę szkolenia-projekty rozwojowe skierowane do klientów indywidualnych i firm. Zajęcia odbywają  się m.in. w formie warsztatów offline jaki i online. Uczestnik zdobywa wiedzę praktyczną i teoretyczną. Poprzez doświadczanie różnych ciekawych form pracy ma możliwość uczenia się na własnych błędach w bezpiecznych warunkach na sali szkoleniowej oraz w niedalekiej przyszłości na naszej internetowej platformie do e-learningu.

czytaj więcej